Apple AirPods Pro 2023 2.generace USB-C

Kód: MTJV3AM/A
6 200 Kč 5 123,97 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.7.2024

Bezdrátová sluchátka, s mikrofonem, aktivní potlačení hluku, režim propustnosti zvuku, adaptivní zvuk, detekce konverzací, odolné proti prachu a vodě, až 6 hodin poslechu na jedno nabití. V balení MagSafe nabíjecí pouzdro (USB‑C) s reproduktorem a poutkem na zavěšení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluchátka Apple AirPods Pro 2023 (2. generace)

Špičková sluchátka s věrnou reprodukcí hudby a hovorů, která nabízejí ještě účinnější aktivní potlačování okolního hluku. Díky režimu propustnosti uslyšíte svět kolem sebe. Sluchátka Apple AirPods Pro 2023 (2. generace) přicházejí také s novinkou, kterou je adaptivní zvuk, který přizpůsobuje hlukový filtr vašemu okolí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Hlavní přednosti

 • Elegantní provedení
 • Prostorový zvuk 
 • Doba poslechu až 6 hodin na jedno nabití
 • Pokročilé funkce včetně Zesílení konverzace

Sdílení zvuku

Poslech hudby či sledování seriálu můžete jednoduše sdílet mezi dvěma páry AirPodů dle vašeho výběru. Stačí je přiblížit k iPhonu, iPadu nebo Apple TV, na kterém právě přehráváte obsah, a okamžitě se spárují. 

Upozornění: Systém vyžaduje kompatibilní zařízení Apple s nejnovějším operačním systémem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Pokročilé funkce

AirPods Pro jsou tu, aby vyhověly i specifickým sluchovým požadavkům. Funkce Zesílení konverzacenapříklad umožní výrazněji slyšet hlas osoby stojící před vámi v hlučném prostředí. Funkce Přizpůsobení sluchátkům zase posiluje frekvence, které vám umožní lépe porozumět vašemu protějšku. A pokud si přejete soustředit se v přeplněné místnosti na mluvčího, funkce Živý poslech v kombinaci s iPhonem vám usnadní zachycení zvuku z větší vzdálenosti.

Procesor H2 pro dokonalý koncert

Perfektní zvuk AirPodů Pro řídí čip Apple H2. Harmonicky spolupracuje se specificky navrženým měničem a zesilovačem, což otevírá cestu k krystalově čistým výškám a silným basům. Každý tón je nyní mnohem výraznější než kdykoliv předtím.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Čip H2 nabízí mnohem více možností než jeho předchůdci. Využívání sofistikovaných výpočetních algoritmů mu umožňuje efektivněji potlačovat rušivý hluk, prodloužit životnost baterie a současně vytvářet prostorový zvukový zážitek - a to všechno simultánně.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Odolné vůči vodě

Stále platí, že AirPody Pro a MagSafe nabíjecí pouzdro jsou odolné proti prachu, potu a vodě podle specifikace IP54. Užijete si tak s nimi spoustu zábavy i za nepříznivých klimatických podmínek. 

Upozornění: AirPody Pro (2. generace) jsou odolné proti prachu, potu a vodě při jiných než vodních sportech a vyhovují specifikaci IP54. Odolnost proti prachu, potu a vodě není trvalá.

Dlouhá výdrž na baterii

MagSafe nabíjecí pouzdro se dá nabíjet konektorem USB‑C, nabíječkou Apple Watch nebo MagSafe nabíječkou (nabíječky nejsou součástí balení). Rozumí si taky s nabíječkami s certifikací Qi.

K dispozici budete mít až 6 hodin poslechu s aktivním potlačováním hluku. A až 30 hodin poslechu s aktivním potlačováním hlukupři použití nabíjecího pouzdra.

Klíčové vlastnosti

 • Vynikající špuntová bezdrátová sluchátka
 • Součástí sluchátek je mikrofon
 • AirPody Pro 2023 ve 2. generaci nabízejí aktivní potlačení hluku včetně režim propustnosti zvuku
 • Vychutnejte si úžasný adaptivní zvuk a detekci konverzací
 • Sluchátka a pouzdro jsou odolné vůči působení prachu a vody, nejsou však určena pro vodní sporty
 • Nabízejí až 6 hodin poslechu na jedno nabití
 • V balení nalezne uživatel kromě sluchátek také MagSafe nabíjecí pouzdro (USB‑C) s reproduktorem a poutkem na zavěšení 
 • Nabíjení přes MagSafe vyžaduje kompatibilní MagSafe nabíječku. Bezdrátové nabíjení vyžaduje nabíječku s certifikací Qi (nabíječky nejsou součástí balení)

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Bezdrátová: ano
Bezdrátová technologie: Bluetooth v5.3
Mikrofon: integrovaný
Předpokládaná doba výdrže (h): 6
Doba výdrže s poudrem (h): 30
Stupeň krytí: IPX4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: