iPhone za 2,3 mil. Kč

 

iPhone je sama o sobě drahá záležitost, ale většina lidí co vlastní iPhone si dokáže jeho cenu ospravedlnit, nicméně jestli se toto dá říct i o tomto iPhonu je dost sporné.

Dnes je pořizovací cena nejnovějšího iPhonu 11 Pro Max 32990 Kč. Ale co když vám ani to nestačí a chcete vykročit z davu a pořídit si skutečný unikát? Pak je jedna z možností Ruská společnost Caviar, která vytváří custom iPhony osazené například diamanty nebo dokonce jeden model, kde tvoří Apple jablko kus ikonického roláku Steva Jobse, či iPhone který má v zádech zabudované mechanické hodiny.

Z čeho vybírat opravdu je ,ale cena například iPhonu 11 Pro, edice Solarius Eclipse Full Gold je v přepočtu 2 423 000 korun, neboli zhruba 73x iPhone 11 Pro Max. Momentálně je tento model od společnosti Caviar ten nejlepší z nelepších. To znamená 137 diamantů usazených v zádech iphonu, mechanické hodiny se strojkem CVR ELT3350A Tourbillon a černě anodizovaná nerezová ocel + custom černé AirPods Pro v balení. Tak či onak cena je opravdu astronomická a společnosti Caviar jde spíš hlavně o to ukázat co dokáže vytvořit  a jak dokáže něčemu relativně běžnému jako je iPhonu přidat opravdu velkou exkluzivitu.

 

diamond_iphone