iPhone za 2,3 mil. Kč

 

iPhone je sama o sobě drahá záležitost, ale většina lidí co vlastní iPhone si dokáže jeho cenu ospravedlnit, nicméně jestli se toto dá říct i o tomto iPhonu je dost sporné.

Dnes je pořizovací cena nejnovějšího iPhonu 11 Pro Max 32990 Kč. Ale co když vám ani to nestačí a chcete vykročit z davu a pořídit si skutečný unikát? Pak je jedna z možností Ruská společnost Caviar, která vytváří custom iPhony osazené například diamanty nebo dokonce jeden model, kde tvoří Apple jablko kus ikonického roláku Steva Jobse, či iPhone který má v zádech zabudované mechanické hodiny.

Z čeho vybírat opravdu je ,ale cena například iPhonu 11 Pro, edice Solarius Eclipse Full Gold je v přepočtu 2 423 000 korun, neboli zhruba 73x iPhone 11 Pro Max. Momentálně je tento model od společnosti Caviar ten nejlepší z nelepších. To znamená 137 diamantů usazených v zádech iphonu, mechanické hodiny se strojkem CVR ELT3350A Tourbillon a černě anodizovaná nerezová ocel + custom černé AirPods Pro v balení. Tak či onak cena je opravdu astronomická a společnosti Caviar jde spíš hlavně o to ukázat co dokáže vytvořit  a jak dokáže něčemu relativně běžnému jako je iPhonu přidat opravdu velkou exkluzivitu.

 

diamond_iphone

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení