Proč zrovna originální Apple kryt?

Je jen málo lidí má co v duši tak moc velký klid na to, aby svůj iPhone nosily bez krytu. Taky možnost. Nicméně pro nás ostatní nepřipadá v úvahu mít svůj iPhone jinak než chráněný krytem. Ted ale přichází dilema. Který kryt si vybratMožností je prakticky nekonečno a každá je jiná, ale je jedna která vás jen těžko zklame. Originální kryt od Applu, navrhnutý současně s telefonem.

Tyto kryty se vyrábí už od roku 2013, kdy byly vydané pro iphone 5s a vyráběly se pouze kožené v různých barvách. Dnes se dělají jak kožené, tak i silikonové, které přišly s iPhone 6. Tyto kryty nejsou běžné ala AliExpress, ale opravdu přesně vyměřené pro váš iPhone. Uvnitř jsou kryty vystlané semišem a kožená varianta má dokonce hliníková tlačítka, takže nepoznáte rozdíl v odezvě oproti tomu kdyby byl telefon bez krytu.

Najdete je prakticky ve všech barvách a pro všechny modely a pokud hledáte třeba i alternativu powerbanky tak Apple dělá i verzi silikonového krytu se zabudovanou baterií. Jediná špatná vlastnost těchto krytů je pro většinu jejich cena. Pohybují se od 1000kč za klasický silikonový kryt na iPhone 7, až do 2200 v případě krytu s baterií na iPhone 7 a 3500kč v případě krytu s baterií na iPhone 11 Pro.

O levné kryty, které by jste vyhazovali měsíc po koupi se tedy opravdu nejedná, ale pokud do Apple krytu investuje máte zaručeno, že vám opravdu dlouho vydrží a zanecháte si estetiku kterou Apple u svých telefonů má. Také se jedná o jediný kryt, který může legálně používat ikonické Apple jablko a nemusí mít na zádech nehezký výřez, aby logo bylo vidět. 

apple case 321case 165