Proč zrovna originální Apple kryt?

Je jen málo lidí má co v duši tak moc velký klid na to, aby svůj iPhone nosily bez krytu. Taky možnost. Nicméně pro nás ostatní nepřipadá v úvahu mít svůj iPhone jinak než chráněný krytem. Ted ale přichází dilema. Který kryt si vybratMožností je prakticky nekonečno a každá je jiná, ale je jedna která vás jen těžko zklame. Originální kryt od Applu, navrhnutý současně s telefonem.

Tyto kryty se vyrábí už od roku 2013, kdy byly vydané pro iphone 5s a vyráběly se pouze kožené v různých barvách. Dnes se dělají jak kožené, tak i silikonové, které přišly s iPhone 6. Tyto kryty nejsou běžné ala AliExpress, ale opravdu přesně vyměřené pro váš iPhone. Uvnitř jsou kryty vystlané semišem a kožená varianta má dokonce hliníková tlačítka, takže nepoznáte rozdíl v odezvě oproti tomu kdyby byl telefon bez krytu.

Najdete je prakticky ve všech barvách a pro všechny modely a pokud hledáte třeba i alternativu powerbanky tak Apple dělá i verzi silikonového krytu se zabudovanou baterií. Jediná špatná vlastnost těchto krytů je pro většinu jejich cena. Pohybují se od 1000kč za klasický silikonový kryt na iPhone 7, až do 2200 v případě krytu s baterií na iPhone 7 a 3500kč v případě krytu s baterií na iPhone 11 Pro.

O levné kryty, které by jste vyhazovali měsíc po koupi se tedy opravdu nejedná, ale pokud do Apple krytu investuje máte zaručeno, že vám opravdu dlouho vydrží a zanecháte si estetiku kterou Apple u svých telefonů má. Také se jedná o jediný kryt, který může legálně používat ikonické Apple jablko a nemusí mít na zádech nehezký výřez, aby logo bylo vidět. 

apple case 321case 165

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení