Via Twitter For iPhone

Pokud používáte Twitter tak určirtě víte, že pokud postnete tweet z iPhonu, Twitter vám pod tweet napíše "Via Twitter for iPhone". V principu na tom není nic špatného, dokud ale nejste třeba oficiální Huawei account a pod reklamou na váš nový Huawei P30 máte "Via Twitter for iPhone".

Toto se děje častěji než by člověk čekal a především se to děje s celebritami kteří jsou Ambasadory těchto značek. V dílu Twitter Police toto zmínil na svém kanálu MKBHD, Marques Brownlee. Jakmile poslal právě Huawei zprávu s tím proč postují své reklamy z iPhonu byl tweet smazán a upraven. Je zajímavé vidět, že celebrity se často spojí se značkou a veřejně jí promotují, ale nakonec stejně používají svůj iPhone.

Huawei není jediná značka, které se toto stalo, ale i Samsung, Razer a několik dalších. Díky tomu, že se o tomto fenoménu začalo víc mluvit se objevilo později i hodně memes, kde lidi postují svoje tweety jako například "Via Samsung smart fridge", nebo dokonce via "Gucci Toilet". Nakonec ale uklouzl i dokonce Apple, kdy postnul odpověd na tweet Ariany Grande z twitter učtu pro Apple music naopak z Android telefonu. S časem se toto určitě omezí, ale momentálně se toto do dnes děje, protože celebrity nejspíš asi ani nenapadne, když tweet postují, že se pod ním zobrazí z jakého zařízení ho přidávají. 

 

 

samsung 2