Facebook Marketplace vs Nakousnuto

Market s použitýmy Apple výrobky je dnes s příchodem Marketplace opravdu obrovský. Apple výrobky si dobře drží cenu a tudíž se dobře prodávají, takže před koupí nového iPhonu často lidé prodávájí svůj starý iphone na Marketplace za příznivé ceny a tyto inzeráty se ale také míchají se zbytkem ne zas tak dobrých inzerátů.

Proto se hodně lidí obrací při koupi použitého iPhonu právě na marketplace přes Facebook. Pokud se ale nevyznáte v Apple výrobcích, nebo nevíte jak si vše zkontrolovat, objevuje se jeden velký problém. To je záruka, kterou v 80% případů na marketplace nedostanete. Také se musíte domluvit kde se potkat, dojet a umět smlouvat.

V porovnání s prodejí právě třeba v jedné z našich kamenných prodejen, kde ke každému iPhonu dostanete roční záruku na jakékoliv skryté závady, které by se mohly objevit a také nabíječku a fakturu, nemusíte se domlouvat předem a nákup je prakticky identický s nákupem ve větších prodejnách jako Datart, nebo CZC, je nákup u nás opravdu mnohonásobně pohodlnější. Všechny iPhony jsou předem zkontrolované a u všech víte jakou kapacitu baterie budou mít. Není problém si vytvořit obejdnávku na našem eshopu Nakousnuto.cz. 

Také se na všech našich prodejnách dá platit kartou a ApplePay. Oproti Marketplace, kde si předem musíte vybrat a dojít na domluvené místo k někomu koho neznáte s velkým obnosem v hotovosti, je toto také obrovská výhoda. Marketplace je skvělé místo na prodej a dostupné pro kohokoliv kdo má Facebook účet. Nicméně pro běžného lajka je Marketplace džungle plná inzerátů o všem a o ničem a možnost se stavit na prodejně a vědět, že dostanete záruku, kvalitní servis a profesionální přístup, je opravdu o dost lepší volba.

Také se nemůže stát, že u nás narazíte na kopie, repasy, nebo iPhony ve stavu D - dezolátní.

Můžete se stavit kdykoliv v pracovním týdnu od 10:00 - 18:00 na Adrese Bělohorská 129. Také u nás najdete originální příslušenství skladem a poskytujeme software poradenství přímo na prodejně. Na jakoukoliv otázku vám zde odpovíme a pomůžeme vybrat nejlépe vyhovující iPhone pro vás.

 

marketplace_nakousnuto