Apple v Praze ?

Ne, nejde o nový Apple Store který nám Babiš v Praze slíbil, ale přeci jen jde o něco zaímavého ze světa Apple.

 

Reklamu na iPhone Xr s názvem "Color Flood"

 

iPhone Xr sice vyšel koncem roku 2018, ale možná jste si nevšimli, že Apple k iPhone Xr natočil celou jednu svojí reklamu v centru Prahy. Tato reklama je ze setu několika reklam na iPhone a AppleWatch od Applu kde můžeme spatřit Prahu. Ale zajímavostí na této reklamě je, že je celá natočená v Praze a to neznamená jen část reklamy, ale opravdu celá.

Reklama poukazuje na to, že si iPhone Xr můžete pořídit ve velkém množství různých barev a proto v ní máme herce v barevných kostýmech kteří pobíhají v davu po Praze. V reklamě můžeme spatřit i Novou scénu Národního divadla a také několik zastávek metra. Pro ty kdo by hledali, je písnička v reklamě Come Along od umělce Cosmo Sheldrake. Neděje se často, že by si Apple vybral Prahu jako místo pro natočení reklamy pro jeden ze svých iPhonů, ale přesně to se u iPhonu Xr stalo a reklama rozhodně stojí za shlédnutí.

 

Zdrojhttps://youtu.be/d8LJXcQhD0k

 

make room

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení