Je lepší repasovat originální nebo vyměnit neoriginální displej ?

Co je SEPARACE - REPASOVANÝ displej?

 

Originální displej má nesrovnatelně lepší vlastnosti než druhovýroba, od podání barev po funkci. Pokud se Vám tedy rozbije pouze sklo a displej stále zobrazuje, dotyk  a je funkční, stále se dá znovu použít - repasovat.

Speciálními přístroji dokážeme vyseparovat prasklé sklo od displeje, pod tlakem pak nalepit nové sklo. Touto metodou si zajistíte kvalitu originálního displeje za velmi příznivou cenu. Repas provádíme na modelech iPhone 6 a novějších. 

Také na repas displeje u nás nečekáte. Ve většině případů použijeme už připravený repasovaný displej a tak můžete mít opravu hotovou stejně rychle jako výměnu celého LCD modulu. 

Dbáme také na životní prostředí. Výměnu displejů u různých modelů iPhonů je denně opravdu hodně a to znamená spousty vyhozených dílů, které by mohly být repasem jednoduše znovu využity. Sklo je relativně jednoduše recyklovatelný materiál, LCD nebo OLED panely však díky materiálům použitých při jejich výrobě nikoliv a při výměně celého panelu vzniká zbytečný E-waste. Často servisy ani neuvádí, jak s díly nakládají, takže vlastně ani nevíte, kde končí. 

 

refusbish

 

 

Níže stručný proces REPASU

Skla u telefonů jsou dnes lepeny k LCD nebo OLED vrstvě a proto je repas doma samostatně, nebo v servisu, který nemá správné nástroje, nemožný. 

Při repasu se teplem a tlakem sundá tato vrstva a následně nanese znovu s novým sklem. 

Zde je stručný popis toho, co tento proces zahrnuje:

refusbish_6

 

refusbish_3

 

refusbish_5

 

refurbish_2

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení