Je lepší repasovat originální nebo vyměnit neoriginální displej ?

Co je SEPARACE - REPASOVANÝ displej?

 

Originální displej má nesrovnatelně lepší vlastnosti než druhovýroba, od podání barev po funkci. Pokud se Vám tedy rozbije pouze sklo a displej stále zobrazuje, dotyk  a je funkční, stále se dá znovu použít - repasovat.

Speciálními přístroji dokážeme vyseparovat prasklé sklo od displeje, pod tlakem pak nalepit nové sklo. Touto metodou si zajistíte kvalitu originálního displeje za velmi příznivou cenu. Repas provádíme na modelech iPhone 6 a novějších. 

Také na repas displeje u nás nečekáte. Ve většině případů použijeme už připravený repasovaný displej a tak můžete mít opravu hotovou stejně rychle jako výměnu celého LCD modulu. 

Dbáme také na životní prostředí. Výměnu displejů u různých modelů iPhonů je denně opravdu hodně a to znamená spousty vyhozených dílů, které by mohly být repasem jednoduše znovu využity. Sklo je relativně jednoduše recyklovatelný materiál, LCD nebo OLED panely však díky materiálům použitých při jejich výrobě nikoliv a při výměně celého panelu vzniká zbytečný E-waste. Často servisy ani neuvádí, jak s díly nakládají, takže vlastně ani nevíte, kde končí. 

 

refusbish

 

 

Níže stručný proces REPASU

Skla u telefonů jsou dnes lepeny k LCD nebo OLED vrstvě a proto je repas doma samostatně, nebo v servisu, který nemá správné nástroje, nemožný. 

Při repasu se teplem a tlakem sundá tato vrstva a následně nanese znovu s novým sklem. 

Zde je stručný popis toho, co tento proces zahrnuje:

refusbish_6

 

refusbish_3

 

refusbish_5

 

refurbish_2