Leštění nerezové oceli u iPhonu X a výše

Dejte svému iPhone zpět jeho lesk, vyplatí se to.

 

Nerezová ocel je skoro ve všech směrech lepší materiál než hliník. Jedná se o kov s vyšší tvrdostí než hliník a celkově toho vydrží víc než klasický hliník. 

Apple tento materiál používá v rámečku iPhonů u všech modelů od iPhonu X s výjímkou Xr a SE 2020

Nerezová ocel má ale i svoje nevýhody. S tím, jaký "finish" Apple použil jsou strany iPhonu extrémně lesklé a stačí málo, aby se rámeček poškrábal. Mikroškrábance se mohou objevit u lightning portu z připojování kabelu, nebo pokud byl iPhone používán bez krytu tak na stranách i tlačítkách. 

Zase se ale objevuje výhoda oceli oproti hliníku. Narozdíl od hliníku, kde je barva nanesena anodizací a škrábance se nedají odstranit, ocel se dá vyleštit

Barevná varianta White/Silver u iPhonu X a výše je na tyto mikroškrábance nejnáchylnější, u Space Gray, Gold, nebo Midnight Green už tolik ne. 

Momentálně tento servis nabízíme v Nakousnuto.cz, kde rámeček vašeho iPhonu X, Xs, Xs Max, 11 Pro a 11 Pro Max můžeme přeleštit zpět do skoro původního stavu. Tento servis nejen zvyšuje cenu iPhonu při prodeji, ale může také vdechnout nový život do staršího zařízení. 

 

                   iPhone X