Samsung Inovuje

U Applu jsme zvyklí na to, že většinou víme že nejnovější iPhone bude vylepšená verze předešlého iPhonu. Nečekáme v dohlednu ohebné displeje, nebo větší designovou změnu. Samsung přišel na trh nyní dost podobně jak Apple s iPhonem 11, 11 Pro a 11 Pro Max s S20, S20+ a S20 Ultra, ale také přišel se zajímavým ohebným telefonem ve stylu nové Motoroly Razr. Tento telefon se jmenuje Samsung Galaxy Z Flip. Poprvé máme na ohebném telefonu místo plastového displeje tenký ohebný kus skla a jen to samo o sobě je velký upgrade. Samsung Galaxy Z Flip má také narozdíl od Motoroly Razr opravdu specifikace vlajkové lodě a to Snapdragon 855+, dual kamery, 3300mAh baterii ad. 

Na telefonu je stejně jako u Galaxy Fold vnější a vnitřní displej, telefon se ale neotevírá do velikosti tabletu ale spíše z velikosti běžného smartphonu do kompaktního smartphonu. Jedná se o opravdu zajímavý pokus od Samsungu vybočit z davu. Ale při ceně$1, 379.99 neboli v přepočtu 31 500 Kč za ohybný telefon kde jeho ohebnost moc funkce nepřidá uvidíme jen  s časem jestli se Galaxy Z Flip bude prodávat podle očekávání a bez větších designových chyb, kterých měl právě Galaxy Fold opravdu mnoho. 

 

z flié p3č 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení